Revell Antonov An-225 Mrija Plastic ModelKit 04958 1:144

1 : 144
Materiál
plastové

• , zakúpené v Prospektor Shop

Produkt som skontroloval je v poriadku-odliatky v poriadku.teraz ho nezostavujem nemam čas. Perfekt

• , zakúpené v Prospektor Shop

• dlho som zistoval, hladal tento vzacny model lietadla AN 225, chcel som ho ziskat, do svojej zbierky, pred tymto modelom som u vas ziskal tiez model lietadla - kid , ktory je tiez velmi vzacny a atraktivny, vsadil som na vas a oplatilo sa,

stavanim plastovych modelov lietadiel vsetkych druhov a typov ale aj historickych placetnic, sa zaoberam vela, vela rokov, moja zbierka, ktoru zdedil synovec, obsahuje, uz viac ako sto modelov, teraz pripravujem modely pre vnuka, v case mojej mladosti boli okrem sucastnej ponuky - revell, zvezda, airfix,........, aj modely z byvalej NDR, tiez velmi kvalitne a velky vyber, ale neviem ci este tato firma existuje, ak ano, modely od nej by tiez obohatili nejednu zbierku modelara, tot moj pohlad

Mierka
1 : 144
Materiál
plastové

Obsah balenia

Plastový model, obtlačky a návod.

Balenie neobsahuje lepidlo, štetce, farby ani iné príslušenstvo.Charakteristika

Plastikový model Revell 04958 - lietadlo Antonov An-225 Mrija v mierke 1:144 na zlepenie. Stavebnica obsahuje 203 dielikov, rozpätie krídel 614 mm, obtiažnosť 5.

Nezabudnite si dokúpiť:

Príslušenstvo.